Hastane Bilgileri

Esteticare Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dal Merkezi
Esteticare Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dal Merkezi

Ayrintili Hastane Bilgileri

Esteticare Estetik ve Plastik Cerrahi Klinigi, Prof.Dr. Mesut Özcan'in önderliginde Bursa'da kurulmustur. Kapasitesi, donanimi, akademisyen ve uzman kadrosu ile kendi alaninda yüksek standartlarda tedavi hizmeti vermektedir. Klinik bünyesinde estetik ve plastik cerrahi, el cerrahisi, microcerrahi, lazer ünitesi ve güzellik merkezi bulunmaktadir. Bes gözlem yatagi bulunan Esteticare'de tüm odalarda son teknoloji yatak sistemleri, televizyon, buzdolabi, WC, dus, klima ve merkezi gaz sistemi bulunmaktadir. Ameliyathaneler hepafiltre, merkezi havalandirma, klimatizasyon ve atik gaz sistemiyle donatilmistir. U sistemle dis ortam havasi sterilize edilip istenilen isi ve nem derecesi saglandiktan sonra ameliyathane ortamina verilmekte ve anestezi gazlari merkezi olarak saglanmaktadir. Ameliyat sonrasi hasta, ayilma ünitesine alinmakta ve güvenli bir sekilde uyanmasi saglandiktan sonra yatagina transfer edilmektedir. Sterilizasyonda hizli, güvenli ve uluslar arasi standartlarda cihazlar kullanilmaktadir. Misyon ve Vizyon Daima hasta odakli, güler yüzlü, profesyonel, çözümcü ve kaliteli saglik hizmeti sunmak. Tam kapsamli, Uluslar arasi standartlarda kaliteye sahip saglik hizmetlerini uygun fiyatlarla genis kitlelere ulastirmak. Hasta haklari, tip etigi ve hukuk kurallarina uygun hizmet vermek. Düzenli olarak tip literatürlerini takip etmek, ülkemizde ve yurtdisindaki bilimsel toplantilara katilmak. Is iliskisi içinde bulundugumuz tüm kurum ve kuruluslarla, kaliteli hizmet ve dürüstlük çerçevesinde çalismak. Toplumumuzda saglikli estetik bilincinin olusmasina katkida bulunmak. Cerrahi donanimin eksiksiz olmasi gerekliliginin bilinciyle, son teknoloji cihazlarla donatilan Esteticare, bilimsel disiplini, akademik vizyonu, ciddi ve duyarli hizmet anlayisiyla sektörünün yüz aki olmayi hedeflemektedir.


Anlasmali Kurumlar

Hastanenin anlasmali oldugu kurumlara ait bilgiler veritabanimizda bulunamadi. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tiklayin.Muayene Ücretleri

Esteticare Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Dal Merkezi Muayene Ücretleri, Dogum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkinda detayli bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tiklayin.


Hastane Iletisim Bilgileri
Telefon Numarasi
(0224) 241 94 94
Faks Numarasi
(0224) 243 73 51
Hastane Adresi
Fethiye Mahallesi FSM Bulvari No: 183 Nilüfer
Sehir
Bursa
Ilçe
Merkez
Web Site Adresi
www.esteticare.com
Ziyaretçi Istatistigi
Bu hastane bilgileri 1350085 ziyaretçi tarafindan görülmüstür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya genelinde, kanser hastalarinin %22'si sigara nedeniyle hayatini kaybetmektedir. Sigara, akciger kanserinin %71'inden sorumludur. Akciger, mide, karaciger, kolon ve gögüs kanseri dünya genelinde en çok görülen kanser türleridir. Kanser vakalarinin %70'i dar ve orta gelirli ülkelerde görülmektedir.


Bunlari biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.drhastanebilgileri.com - Her Hakki Saklidir