Hastane Bilgileri

Osmaneli Devlet Hastanesi
Osmaneli Devlet Hastanesi

Ayrintili Hastane Bilgileri

1966 yilinda 10 yatakli Saglik Merkezi olarak hizmete baslayan, ilerleyen yillarda Merkez Saglik Ocagi olarak ismi degisen kurumumuz Saglik Bakanligi Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlügü'nün 30.03.2007 tarih ve 2796 sayili onayi ile Ilçe Hastanesi’ne dönüstürülmüstür. 10 yatakli olarak hizmet veren hastanemiz 15 Kasim itibari ile ilimizde Aile hekimligine geçildiginden 3 adet Aile Hekimi ile 1 No’lu Aile Sagligi Merkezi adi altinda hizmet verilmistir. 03.03.2010 tarihinde ise hastanemiz yeni binasina tasinip, Devlet Hastanesi ünvanina kavusmus ve Osmaneli Devlet Hastanesi olarak hizmetlerini sürdürmektedir.


Anlasmali Kurumlar

Hastanenin anlasmali oldugu kurumlara ait bilgiler veritabanimizda bulunamadi. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tiklayin.Muayene Ücretleri

Osmaneli Devlet Hastanesi Muayene Ücretleri, Dogum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkinda detayli bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tiklayin.


Hastane Iletisim Bilgileri
Telefon Numarasi
(0228) 461 40 22
Faks Numarasi
(0228) 461 43 17
Hastane Adresi
Camicedit Mahallesi Istanbul Caddesi No: 60/A
Sehir
Bilecik
Ilçe
Osmaneli
Web Site Adresi
www.osmaneliih.gov.tr
Ziyaretçi Istatistigi
Bu hastane bilgileri 1609794 ziyaretçi tarafindan görülmüstür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Gözler : Aynada gözlerinizden birine bakin. Iris’in etrafinda beyaz bir daire varsa kolesterol seviyeniz yüksek anlamina geliyor. Bu ayni sekilde yaklasan kalp sorunlarinin da en büyük habercisi.


Bunlari biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.drhastanebilgileri.com - Her Hakki Saklidir