Hastane Bilgileri

Çocuk Sagligi Merkezi
Çocuk Sagligi Merkezi

Ayrintili Hastane Bilgileri

ÇSM, anne baba ve çocuklar bir saglik kurumundan ne bekler? sorusu ile yola çikarak 1998 yilinda hizmete baslamistir. 0-15 yas grubu çocuklara uzman hekimlerce hizmet veren, ek ünitelerle desteklenmis bir kurum olan ÇSM, saglikli çocuk izlemi ve asilari yani sira hasta çocuklar için de bir tani ve tedavi merkezidir.


Anlasmali Kurumlar

Hastanenin anlasmali oldugu kurumlara ait bilgiler veritabanimizda bulunamadi. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tiklayin.Muayene Ücretleri

Çocuk Sagligi Merkezi Muayene Ücretleri, Dogum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkinda detayli bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tiklayin.


Hastane Iletisim Bilgileri
Telefon Numarasi
(0224) 220 10 20
Faks Numarasi
(0224) 220 10 30
Hastane Adresi
Altiparmak Bozkurt Caddesi Kisa Sokak No: 5
Sehir
Bursa
Ilçe
Merkez
Web Site Adresi
www.cocuksagligimerkezi.com
Ziyaretçi Istatistigi
Bu hastane bilgileri 1325544 ziyaretçi tarafindan görülmüstür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya genelinde her yil gerçeklesen ölümlerin yaklasik olarak %30'u kalp ve damar hastaliklari nedeniyle görülmektedir. Dünya Saglik Örgütü raporlarina göre, 2030 yilinda kalp ve damar hastaliklarindan hayatini kaybedenlerin sayisinin 23.3 milyona ulasmasi beklenmektedir.


Bunlari biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.drhastanebilgileri.com - Her Hakki Saklidir