Hastane Bilgileri

Bursim Nükleer Tip Tani ve Tedavi Merkezi
Bursim Nükleer Tip Tani ve Tedavi Merkezi

Ayrintili Hastane Bilgileri

Bursim nükleer tip ve tani merkezi Bursa Merkezde bulunmaktadir. Tip tani ve tedavi merkezlerinin en önemlilerinden biridir. Modern tani ve tedavide üstün basari gösteren hastane hastalarina güven vermektedir. Hastane iyi ve kaliteli tedavi, güler yüzlü davranma, uzman doktor kadrosunu hedeflemektedir.


Anlasmali Kurumlar

Hastanenin anlasmali oldugu kurumlara ait bilgiler veritabanimizda bulunamadi. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tiklayin.Muayene Ücretleri

Bursim Nükleer Tip Tani ve Tedavi Merkezi Muayene Ücretleri, Dogum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkinda detayli bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tiklayin.


Hastane Iletisim Bilgileri
Telefon Numarasi
(0224) 224 36 26
Faks Numarasi
Hastane Adresi
Sehir
Bursa
Ilçe
Merkez
Web Site Adresi
Ziyaretçi Istatistigi
Bu hastane bilgileri 1300501 ziyaretçi tarafindan görülmüstür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Hafiza kontrolü : Bir tepsinin üstüne rasgele 10 esya koyun. Tepsiye sadece 10 saniye bakin. Kaç tanesini hatirlayabildiniz? Iyi bir hafizanizin olmasi Alzheimer’le karsilasma riskinizin daha az olacagi anlamina geliyor.


Bunlari biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.drhastanebilgileri.com - Her Hakki Saklidir