Hastane Bilgileri

Bursa Vatan Hastanesi
Bursa Vatan Hastanesi

Ayrintili Hastane Bilgileri

Bugün, dünyada esi bulunmayan yayginlikta saglik hizmeti veren Vatan Hastaneler Grubu’nun ilk adimi, 1972 yilinda Istanbul Laleli´de kurulan küçük bir poliklinik ile atildi. Devir alinan Istanbul (Aksaray) Vatan Hastanesi, Grubun ilk hastanesi olma özelligini tasiyor. Bugüne kadar Gruba bagli basta Istanbul olmak üzere birçok sehirde hastane, Laboratuar ve Tip Merkezi hizmete açildi. 1994 yilinda Istanbul Taksim´de hizmet veren Alman Hastanesi, Vatan Hastaneler Grubu’na dahil edilerek saglik sektöründe büyük bir atilim gerçeklestirdi. 1998 yilinda Izmir´de Ege Saglik Hastanesi, 2000 yilinda Bodrum Universal Hospital Gruba dahil edildi. Bursa Vatan Hastanesi 1984 yilinda saglik hizmetlerine basladi. 8 uzman hekimle hizmete baslayan Bursa Vatan Hastanesi, günümüzde 22 bransta 30’dan fazla uzman hekim 150 ye yakin saglik personeli ile saglik hizmetlerini sürdürüyor.


Anlasmali Kurumlar

Hastanenin anlasmali oldugu kurumlara ait bilgiler veritabanimizda bulunamadi. Hastane yetkilisi iseniz, hastaneye ait bilgileri güncellemek için lütfen buraya tiklayin.Muayene Ücretleri

Bursa Vatan Hastanesi Muayene Ücretleri, Dogum Paketinde Neler Var, Ameliyat Ücretleri, Muayene Ücreti, Vizite Ücreti hakkinda detayli bilgi almak için lütfen Randevu Al butonunu tiklayin.


Hastane Iletisim Bilgileri
Telefon Numarasi
(0224) 220 10 40
Faks Numarasi
(0224) 225 11 92
Hastane Adresi
Fevzi Çakmak Caddesi No:55 16050
Sehir
Bursa
Ilçe
Merkez
Web Site Adresi
www.bursavatan.com.tr
Ziyaretçi Istatistigi
Bu hastane bilgileri 1741679 ziyaretçi tarafindan görülmüstür

Hastane yetkilisi misiniz? Bilgilerinizi ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen saglik sitesine, hastane bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Yeni Eklenen Doktorlar

Dünya genelinde, kanser hastalarinin %22'si sigara nedeniyle hayatini kaybetmektedir. Sigara, akciger kanserinin %71'inden sorumludur. Akciger, mide, karaciger, kolon ve gögüs kanseri dünya genelinde en çok görülen kanser türleridir. Kanser vakalarinin %70'i dar ve orta gelirli ülkelerde görülmektedir.


Bunlari biliyor muydunuz ?
Copyright © 2017 - www.drhastanebilgileri.com - Her Hakki Saklidir